Ostatní

Novinky

Mobilní Billboard

5.1.2012V jaké oblasti vám můžeme nejvíce pomoci?

  1. Reklama 2060
  2. Marketing 1508
  3. Média 1341
  4. Obchod 1183

Kontakt


Hledat

Booking pokus

Nabídka umělců pro vaše akce

JAKSI TAKSI
Pop-punková kapela působící na české hudební scéně již řadu let. Jejími posluchači jsou většinou mladí lidé. Nejsledovanější klip má na kanále Youtube.com přes 2 000 000 shlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech a městských slavnostech.
Vybrané klipy: Jednou, Maturitní večírek, Škola, Selfie, Show

 

OLGA LOUNOVÁ
Česká zpěvačka, skladatelka a herečka. Mezi největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a Dál za obzor, skladba kterou napsala pro sebe a Karla Gotta. Vystupuje na velkých festivalech Rock for People, Sázava fest, České hrady nebo jako předkapela americké zpěvačky Pink.Vystoupit může jak  s kapelou nebo na tzv. halfplayback.
Vybrané klipy: Dál za obzor, Láska v housce

 

VILÉM ČOK & BYPASS
Zpěvák, baskytarista a opravdu nefalšovaný rockový rebel se vším všudy. Své fanoušky mile překvapil, když kývnul na společné tour a „reinkarnaci“ Pražského výběru. Vilém Čok & BYPASS nyní přichází se speciální show, která je vhodná na větší rocková pódia. (není podmínkou), kde zazzní jak nové rockové fláky, tak i celoživotní hity jako Karel nese asi čaj, Ó hory, Holky rohypnolky, My z Kačerova, Na václavskym Václaváku...
Vybrané klipy: Zachraňte Ježíška, Hudba je nejvíc

 

DOCTOR PP
Rocková skupina DOCTOR PP si postupně získává stále větší popularitu mezi hudebními fanoušky. Výpravná koncertní show pobaví i řadou výrazných scénických prvků a novými kostýmy skupiny. Album Levák patřilo po svém vydání po několik měsíců k deseti neprodávanějším titulům CD v ČR a velmi dobře bylo hodnoceno také odbornou kritikou. Píseň Bicáky, tricáky, kokosáče, bodovala 33 týdnů jako nejhranější rocková písnička českých rádií.
Vybrané klipy: Levák, Bicáky...

 

ALKEHOL
Alkehol, kult České i Slovenské hudební scény. Kapela funguje na české hudební scéně přes 25 let. Alkehol za svoji existenci vystupoval několikrát různých televizních pořadech a show. Jejich počiny pravidelně sledují bulvární televizní i tištěné magazíny. V loňském roce kapela nafotila fotografie se Sárou Saudkovou a výdělek z nich bude věnován na charitativní činnost.
Vybrané klipy: Zmaštěnej, Zlatej grál

 

ZAKÁZANÝ OVOCE
Od vzniku v roce 2005 kapela natočila 5 studiových alb, 12 oficiálních videoklipů a odehrála téměř 700 koncertů. V roce 2015 oslavila kapela 10 let své existence. Nový videoklip Díky vám! za pouhý měsíc na YouTube dosáhl 100.000 zhlédnutí. Během léta se kapela představuje na řadě letních festivalů a slavností, jako Masters of Rock, MOTÁKfest, Magmafestu či CHODROCKFESTU.
Vybrané klipy: Probdělý noci, Díky vám,

 

SABINA  KŘOVÁKOVÁ
Charismatická rocková zpěvačka Sabina zvítězila v roce 2013 v soutěži Česko-Slovenská SuperStar. Následně natočila se svou kapelou první autorskou desku Sirkama, kterou produkoval Ecson Waldes a Hynek Toman. Pilotní písničkou je Louky, pole, lán, na který Sabina s kapelou natočila videoklip.
Vybrané klipy: Louky, pole, lán

 

LOCO LOCO
Loco Loco je veselá metalová parta z Prahy. Má za sebou spolupráci s mnoha umělci. Například americkou kapelou Dog Eat Dog, dále potom s Dr. Karym, Mário Bihárim, Status Praesents s kapelou Matahari nebo percusionistou Tokhim. Kapela vznikla v roce 2011 a projela několik klubových turné. Na kontě má kapela 2 dlouhohrající desky.
Vybrané klipy: Kdo je víc, Chci to všechno

 

MATAHARI
Kapela Matahari vznikla na přelomu dubna a května 2001 . Během let vykrystalizovalo složení skupiny i styl, jaký produkují. Od samého začátku byla frontmankou zpěvačka Žántí. Kapela má na kontě 3 desky. Jistota se houpá, Šapitó Iluzí a poslední desku z roku 2016 s názvem Kód Karma. Kapela absolovovala turné s kapelami Krucipusk, Wohnout a dalšími.
Vybrané klipy: Čeká Tě kriminál, Praha je láska i...,

 

MAGNETIKUM
Magnetikum je mladá pražská kapela, která hraje od svého vzniku a natočení prvního singlu v roce 2009, ve stálém složení bicí, basa, kytara, zpěv. Stejně tak od začátku hraje výhradně svoji tvorbu s českými texty. Organizovala i vlastní hudební programy, natočila plnohodnotnou desku, měla rozhovory i písničky v rádiích, klipy nejen na hudební televizi Óčko a v neposlední řadě vytvořila autorský muzikál, který byl reprízován i za hranicemi naší republiky.
Vybrané klipy: Sázka, Facebook

 

TOMÁŠ RINGEL
Mladý zpěvák s vyjímečným talentem. Narodil se v roce 2001 v Praze. V devíti letech se se zúčastnil televizní soutěže Talentmania, kde se probojoval, až do finále. V roce 2010 se mu podařilo dostat do muzikálu Bídnici. V roce 2012 účinkoval v muzikálu Casanova. Účinkoval také v divadle Semafor vedle Jiřího Suchého a Jitky Molavcové. V roce 2014 byl také dvakrát hostem Evy Pilarové v pořadu Vše nejlepší, který vysílá TV Barandov. Účinkoval také v pořadu České televize s názvem Královny popu. V současné době můžete Tomáše vidět vystupovat v muzikálu The Addams Family v roli Pugsley vedle Lucie Bílé, který uvádí hudební divadlo Karlín.
Vybrané klipy: Míjím

  

Radek Mihok
info@starline-media.cz
www.starline-media.cz

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím