Ostatní

Novinky

Mobilní Billboard

5.1.2012V jaké oblasti vám můžeme nejvíce pomoci?

error V této anketě jste již hlasoval(a).
  1. Reklama 2038
  2. Marketing 1480
  3. Média 1321
  4. Obchod 1164

Kontakt


Hledat

Booking

 Nabídka umělců pro vaše akce

V případě zájmu nás kontaktujte na: info@starline-media.czJAKSI TAKSI
Pop-punková kapela působící na české hudební scéně již řadu let. Jejími posluchači jsou většinou mladí lidé. Nejsledovanější klip má na kanále Youtube.com přes 2 000 000 shlédnutí. Jednotlivé singly často bodují ať už v televizních či rádiových hitparádách. Skupina pravidelně vystupuje na největších českých festivalech a městských slavnostech.
Videoklip JEDNOU
Videoklip SELFIE

 

OLGA LOUNOVÁ
Česká zpěvačka, skladatelka a herečka. Mezi největší hity patří Láska v housce s Xindlem X a Dál za obzor, skladba kterou napsala pro sebe a Karla Gotta. Vystupuje na velkých festivalech Rock for People, Sázava fest, České hrady nebo jako předkapela americké zpěvačky Pink.Vystoupit může jak  s kapelou nebo na tzv. halfplayback.
Videoklip DÁL ZA OBZOR
Videoklip LÁSKA V HOUSCE

 

VILÉM ČOK & BYPASS
Zpěvák, baskytarista a opravdu nefalšovaný rockový rebel se vším všudy. Je nepřehlédnutelnou figurou české rockové scény. Své fanoušky mile překvapil, když kývnul na společné tour a „reinkarnaci“ Pražského výběru. Vilém Čok & BYPASS nyní přichází se speciální show, která je vhodná na větší rocková pódia. (není podmínkou). Ve fakt hustě podané, doslova energií a „bláznivými džouky“ nabité show zazní jak nové rockové fláky, tak i celoživotní hity jako Habaděj, Karel nese asi čaj, Ó hory, Holky rohypnolky, My z Kačerova, Na václavskym Václaváku... Jak jinak, než v typickém rockovém podání. Jak sám Vilém říká: „Jsem ideální produkt nejen pro mé vrstevníky, protože je se mnou prča". Okruh fanoušků je od 30ti let výše...
Videoklip ZACHRAŇTE JEŽÍŠKA
Videoklip HUDBA JE NEJVÍC

 

ALKEHOL
Alkehol, kult České i Slovenské hudební scény. Kapela funguje na české hudební scéně přes 25 let. Alkehol za svoji existenci vystupoval několikrát různých televizních pořadech a show. Jejich počiny pravidelně sledují bulvární televizní i tištěné magazíny. V loňském roce kapela nafotila fotografie se Sárou Saudkovou a výdělek z nich bude věnován na charitativní činnost.
Videoklip ZLATEJ GRÁL
Videoklip ZMAŠTĚNEJ

 

ZAKÁZANÝ OVOCE
Od vzniku v roce 2005 kapela natočila 5 studiových alb, 12 oficiálních videoklipů a odehrála téměř 700 koncertů. V roce 2015 oslavila kapela 10 let své existence. Nový videoklip Díky vám! za pouhý měsíc na YouTube dosáhl 100.000 zhlédnutí. Během léta se kapela představuje na řadě letních festivalů a slavností, jako Masters of Rock, MOTÁKfest, Magmafestu či CHODROCKFESTU.
Videoklip GENOCIDA
Videoklip  DÍKY VÁM

 

SABINA  KŘOVÁKOVÁ
Charismatická rocková zpěvačka Sabina zvítězila v roce 2013 v soutěži Česko-Slovenská SuperStar. Následně natočila se svou kapelou první autorskou desku Sirkama, kterou produkoval Ecson Waldes a Hynek Toman. Pilotní písničkou je Louky, pole, lán, na který Sabina s kapelou natočila videoklip.
Videoklip LOUKY, POLE, LÁN

 

LOCO LOCO
Loco Loco je veselá metalová parta z Prahy. Má za sebou spolupráci s mnoha umělci. Například americkou kapelou Dog Eat Dog, dále potom s Dr. Karym, Mário Bihárim, Status Praesents s kapelou Matahari nebo percusionistou Tokhim. Kapela vznikla v roce 2011 a projela několik klubových turné. Na kontě má kapela 2 dlouhohrající desky.
Videoklip KDO JE VÍC
Videoklip CHCI TO VŠECHNO

 

MATAHARI
Kapela Matahari vznikla na přelomu dubna a května 2001 . Během let vykrystalizovalo složení skupiny i styl, jaký produkují. Od samého začátku byla frontmankou zpěvačka Žántí. Kapela má na kontě 3 desky. Jistota se houpá, Šapitó Iluzí a poslední desku z roku 2016 s názvem Kód Karma. Kapela absolovovala turné s kapelami Krucipusk, Wohnout a dalšími.
Videoklip ČEKÁ TĚ KRIMINÁL
Videoklip PRAHA JE LÁSKA I S..NĚ

 

MAGNETIKUM
Magnetikum je mladá pražská kapela, která hraje od svého vzniku a natočení prvního singlu v roce 2009, ve stálém složení bicí, basa, kytara, zpěv. Stejně tak od začátku hraje výhradně svoji tvorbu s českými texty. Organizovala i vlastní hudební programy, natočila plnohodnotnou desku, měla rozhovory i písničky v rádiích, klipy nejen na hudební televizi Óčko a v neposlední řadě vytvořila autorský muzikál, který byl reprízován i za hranicemi naší republiky.
Videoklip SÁZKA
Videoklip FACEBOOK

 

TOMÁŠ RINGEL
Mladý zpěvák s vyjímečným talentem. Narodil se v roce 2001 v Praze. V devíti letech se se zúčastnil televizní soutěže Talentmania, kde se probojoval, až do finále. V roce 2010 se mu podařilo dostat do muzikálu Bídnici. V roce 2012 účinkoval v muzikálu Casanova. Účinkoval také v divadle Semafor vedle Jiřího Suchého a Jitky Molavcové. V roce 2014 byl také dvakrát hostem Evy Pilarové v pořadu Vše nejlepší, který vysílá TV Barandov. Účinkoval také v pořadu České televize s názvem Královny popu. V současné době můžete Tomáše vidět vystupovat v muzikálu The Addams Family v roli Pugsley vedle Lucie Bílé, který uvádí hudební divadlo Karlín.
Videoklip MÍJÍM

 

Ostravski Webdesign | Webové stránky zdarma od BANAN.CZ | přihlásit se

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Nesouhlasím Souhlasím